Kolejni dostawcy i szkoły w IGHP

Do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dołączają – oprócz hoteli sieciowych i niezależnych, o czym informujemy w naszym serwisie na bieżąco – również nowi dostawcy i szkoły. W ubiegłym roku nowymi członkami Izby zostały m.in. Bookassist Poland, Ekoncept, TUF Software, Sensor Online i FREE NOW For Business oraz Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reya w Szczecinie. Wsród członków IGHP jest już blisko 50 dostawców oraz sześć szkól i uczelni.

Bookassist to firma technologiczna z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku usług hotelarskich, dostarczająca hotelom, apartamentom i obiektom hotelarskim narzędzia oraz wiedzę niezbędną w budowaniu strategii pozyskiwania rezerwacji bezpośrednich. Oferuje booking engine, strony internetowe dla hoteli, digital marketing, metasearch i pomoc w zarządzaniu współpracą z GDS-ami.

Firma Ekoncept od ponad 20 lat jest ogólnopolskim dostawcą systemów informatycznych oraz automatyki dla inwestycji hotelowych. Produkuje  oprogramowanie hotelowe PMS oraz systemy sterowania obsługą gości.

TUF Software tworzy innowacyjne oprogramowanie dla biznesu, wspierające sprzedaż oraz analizujące skuteczność działań marketingowych. Dostarcza oprogramowanie pozwalające na analizę skuteczności działań marketingowych oraz kontrolujące proces sprzedaży.

Sensor Online to firma specjalizująca się w instalacjach niskoprądowych dla obiektów hotelowych. Jej kluczowym produktem jest system automatyki hotelowej. stanowiącym alternatywę dla zaawansowanych systemów BMS.

FREE NOW to aplikacja, oferująca największy wybór opcji transportowych w Europie z ponad 56 mln użytkowników z 16 krajów w 170 miast. NOW for Business skierowany jest do firm chcących usprawnić podróże swoich klientów lub partnerów w opacjach: klasyczna taxi, podwyższony standard Comfort, luksusowa limuzyna Premium albo Eco z autem hybrydowym lub elektrycznym. 

Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie postrzegany jest w środowisku jako kuźnia wysokiej jakości kadr dla gastronomii, hotelarstwa, turystyki i cukiernictwa w regionie zachodniomoporskim.

Członkami IGHP są m.in. tacy dostawcy jak Profitroom, Samsung Electronics, LG Eletronics, Philips Professionals Display Solutions, UPC Biznes, PMS Labs, D-Edge, Carpet Studio, Blycolin Textile Service, Fabryka Materacy Janpol, Lanwar, Ecolab, Salesianer Miettex, Roca, PolCard, Elavon, Nespresso, Rational, Winterhalter, Zepter, Duni, Tarasola, a wśród uczelni i szkół: Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach i Zespół Szkół im. gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *