FISIOSPHERA – nowość na polskim rynku SPA & Wellness w Odyssey

Amariss Spa & Wellness Consulting wzbogacił swoją ofertę o nową profesjonalną markę
do SPA. Do włoskich marek: Dibi, Olos i Thalmer dołączyła Fisiosphera i Fisiosphera Thalasso Spa.  Są to profesjonalne produkty dedykowane hotelom SPA & Wellness. Przedstawiają one nową koncepcję well-being, która koncentruje swoją uwagę na osobie i jej oczekiwaniach.  To przede wszystkim nowy model zabiegów, która pozwala pielęgnować skórę i dobre samopoczucie. Wszystko to dzięki innowacyjnym rytuałom, które w intensywny sposób działają na zmysły i pozwalają tworzyć indywidualne receptury, dostosowane do potrzeb każdej skóry. Innowacyjne połączenie składników aktywnych, alchemii, pierwiastków śladowych oraz antyoksydantów pozwala osiągnąć efektywne rezultaty.


Pierwszym miejscem w Polsce, gdzie można podać się zabiegom FisioSphere i przeżyć polisensoryczne doznania, jest usytuowany na południowy zboczu szczytu Domaniówki pięciogwiazdkowy hotel Odyssey Club Hotel Wellness & SPA, który zabiera swoich gości w niepowtarzalną podróż wellness, opierając się na filozofii holistycznej - gdzie ciało, dusza
i umysł mają stać się jednym.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *