Maty Logo CWS – skuteczna reklama już od wejścia!

Rosnące zainteresowanie matami reklamowymi sprawiło, że CWS-boco Polska stworzyło pierwszą w Europie aplikację internetową, pozwalającą samodzielnie zaprojektować matę z własną reklamą.

Nowa strona internetowa www.maty-wejsciowe.pl pozwala na uzyskanie informacji
o dostępnych na rynku nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie zarządzania czystością stref wejściowych do budynków. Prezentowane są na niej zalety wykorzystania outsourcingu czystości oraz szczegółowo zaprezentowane produkty takie jak tekstylne maty wejściowe, maty reklamowe oraz wycieraczki obiektowe.

Strona stanowi przejrzysty przewodnik po systemie wynajmu i serwisowania mat tekstylnych oraz ofercie wycieraczek przelotowych z profili aluminiowych. Dodatkowo zamieszczona jest tam galeria zdjęć prezentujących najciekawsze realizacje.

Unikalną opcją dostępną na tym serwisie jest możliwość samodzielnego zaprojektowania własnej maty reklamowej oraz obejrzenie jej wizualizacji w różnych pomieszczeniach, gdzie najczęściej jest użytkowana – strefa wejścia, recepcja firmy, przed windą, na klatce schodowej, czy na stoisku targowym.

„Nasze nowe narzędzie – Kreator Mat Logo – ma pomóc zwizualizować koncepcje reklamowe klientów oraz pokazać niezwykłe możliwości jakie kryje w sobie mata reklamowa, która może zostać rozłożona w dowolnym miejscu i czasie” – podkreśla Arkadiusz Choczaj, Kierownik Marketingu CWS-boco Polska. „Jest to nasz kolejny produkt po urządzeniach łazienkowych, który umożliwia indywidualizację wyglądu pomieszczenia oraz jest świetną
i przyciągającą uwagę przestrzenią do wykorzystania jako niestandardowa forma reklamy.”

Serwis CWS w ramach outsourcingu czystości zapewnia regularne wymiany mat na czyste
i profesjonalne ich pranie. Serwisanci dostarczają i rozkładają maty w lokalizacjach wskazanych przez klientów na terenie całej Polski.


Samodzielnie zaprojektuj matę logo

Wchodząc na stronę www.maty-wejsciowe.pl, każdy może zaprojektować swój wzór maty reklamowej zgodnie ze swoimi wymaganiami i potrzebami, obejrzeć jak będzie wyglądała
w różnych lokalizacjach oraz złożyć zamówienie na taką usługę. Zapraszamy do przetestowania swojej wyobraźni.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *