Moda na zdrowie i urodę – pod koniec maja w Krakowie 5 edycja Targów SPA&WELLNESS

Nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych  wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki, innowacyjne terapie i technologie. 27 i 28 maja 2011 r. w Krakowie odbędzie się jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness.


- Nieprzerwanie od kilku lat trwa moda na zdrowie i urodę. Ośrodki SPA&Wellness powinny się nieustannie rozwijać i zaskakiwać swoich klientów. Na naszych Targach chcemy pokazać najnowsze i najbardziej pożądane pakiety usług, jak również wyposażenie, które umożliwi ich realizację. Kluczem do sukcesu jest idealne połączenie oddziaływania na ciało i psychikę człowieka. Na Targach podpowiemy jak to zrobić, jak zapewnić relaksującą i przyjazną atmosferę, która pozwoli odpocząć od codziennego zgiełku, stresu oraz zmęczenia. – zapowiada Iwona Miliszkiewicz, komisarz Targów SPA&WELLNESS.

Cztery strefy nowości

Branża SPA&Wellness to jedna z najlepiej rozwijających się gałęzi rynku rozrywki i rekreacji, między innymi dzięki ogromnemu i szybko postępującemu rozwojowi technologii z nią związanych. I tak, podczas Targów, zostaną one zaprezentowane w czterech strefach:


    * Salonie MED SPA – gdzie będzie można zapoznać się z nowościami z zakresu medycyny estetycznej, zabiegów nieinwazyjnych wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne;
    * Salonie Beauty SPA – obejmujący wszystko co dotyczy profesjonalnej kosmetologii: markowe kosmetyki, nowe zabiegi, innowacyjne terapie
      i technologie;
    * Strefie Masaży – obejmująca techniki masażu relaksacyjnego oraz leczniczego;
    * Strefie pokazów i nowości – gdzie na scenie prezentowane będą najnowsze trendy i produkty w branży SPA i wellness.

 

Targi adresowane są dla odbiorców branżowych związanych z kosmetyką, spa i wellness, dla osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, inwestorów, właścicieli, menedżerów ośrodków SPA i hoteli, a także specjalistów, masażystów, trenerów, terapeutów i architektów.

 

Profesjonalny program do rejestracji

Z myślą o wygodzie zwiedzających wystartował profesjonalny program do rejestracji internetowej,  który pozwala optymalnie zaplanować pobyt na Targach. Rejestracja  jest szybka i bezpłatna, a przede wszystkim upoważnia do bezpłatnego uczestnictwa w Targach oraz nieodpłatnego udziału we wszystkich wykładach i szkoleniach. Zwiedzający mają możliwość zapisania się na ponad 20 profesjonalnych szkoleń i warsztatów, które obejmują m.in. takie tematy jak: kierunki rozwoju branży wellness w Polsce, marketing  w ośrodkach SPA i gabinetach kosmetycznych, projektowanie SPA, techniki masażu czy talasoterapii. Instrukcja, jak dokonać rejestracji dostępna jest tutaj (http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/5-targi-wyposazenia-i-uslug-spa-wellness/dlaczego-warto-sie-zarejestrowac895df4.html)

 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.spa.krakow.pl

Najświeższe informacje dostępne są także na profilu wydarzenia na Facebooku http://www.facebook.com/Targi.SPA.i.Wellness

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *