Transhotel wprowadził do swojego systemu 3 500 nowych hoteli w USA

Dodano również 1 000 hoteli w innych destynacjach na całym świecie

Madryt, 20.04.2011. Transhotel, globalny dostawca usług turystycznych, rozszerzył swoje portfolio produktów dodając ponad 4.500 nowych obiektów, z których około 3.500 znajduje się w USA. Nowe hotele uzupełniają ofertę firmy, która jest dostępna dla 78.800 biur podróży na całym świecie. W ten sposób znacząco zwiększono liczbę miejsc noclegowych oferowanych poprzez TOR System Advanced na rynku północnoamerykańskim, jednym z najważniejszych w skali globalnej.

Cała operacja wzmacnia pozycję firmy jako jednego z największych graczy w sektorze tak ze względu na jakość świadczonych usług jak i ilość hoteli dostępnych w systemie. Już dzisiaj, profesjonaliści z branży, którzy współpracują z Transhotelem mogą rezerwować nowe hotele. Oferta dostępna jest w TOR System Advanced, poprzez integrację XML, a także w Amadeus Hotel Store.


Javier Sancho, Dyrektor Kontraktowania & Produktu firmy Transhotel podsumował to wydarzenie jako „istotne dla wzrostu i zgodne z wyznaczoną strategią nawiązywania współpracy z nowymi, korzystnymi dla naszych klientów obiektami, tak pod względem jakości jak i ceny”. Dyrektor podkreślił również znaczenie tego działania dla „pozycji Transhotelu w Stanach Zjednoczonych, jednego z najbardziej interesujących rynków dla naszego sektora”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *