Małgorzata Fieducik dyrektorem Novotel Gdańsk Centrum

Jacka Białego w Novotelu Gdańsk Centrum zastąpiła Małgorzata Fieducik, ostatnio zarządzająca dwumarkowym kompleksem Novotel Szczecin Centrum – ibis Szczecin Centrum. Z siecią Accor/Orbis związana jest od ponad 25 lat.

Zaczynała pracę w dziale sprzedaży hotelu Mercure Gdynia Centrum. W latach 2001-2007 pełniła funkcję zastępcy dyrektora w tym hotelu, a w latach 2007-2015 zastępcy dyrektora w Novotelu Gdańsk Marna. W 2015 r. objęła stanowisko dyrektora Novotelu Szczecin Centrum, a od 2017 r. była też dyrektorem ibis Szczecin Centrum.

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku turystycznym ze specjalnością ekonomiki usług hotelarskich. W latach 1998-2016 związana była również z Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, gdzie jako wykładowca prowadziła wykłady według autorskiego programu z hotelarstwa i doradztwa w turystyce, a także była promotorem prac studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

W 2020 r. zdobyła tytuł Menedżerki Roku woj. zachodniopomorskiego. Przewodniczyła też kilkakrotnie jury konkursu Magnolie Biznesu, w którym nagradzane są kobiety za ich wkład w rozwój Szczecina. Novotel Gdańsk Centrum na Wyspie Spichrzów oferuje 158 pokoi, Novo Square Lounge Bar oraz cztery sale konferencyjne z największą o powierzchni 210 m kw. Hotel jest zarządzany przez Accor i należy do portfolio Grupy Orbis. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *