Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Crystal Mountain w Wiśle

Łukasz Mączka awansował na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w 5-gwiazdkowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami.

Z branżą hotelarską związany jest od 10 lat. Karierę zawodową rozpoczął na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w hotelu Liburnia w Cieszynie, następnie związał się z butikowym obiektem Centrum Green Hill & SPA w Wiśle, gdzie przeszedł ścieżkę od specjalisty do kierownika obiektu, a w latach 2018-2022 pełnił funkcję dyrektora hotelu Wisła Premium.

W kwietniu 2022 r. przeszedł do Crystal Mountain jako kierownik sprzedaży i rezerwacji. Otwarty w 2021 r. Crystal Mountain dysponuje m.in. aquaparkiem Blue Lagoon – jednym z największych kompleksów basenowo-saunowych w polskich hotelach, Salonem SPA Dr Irena Eris, dwiema restauracjami: Crystal i widokową Panoramą, lobby barem oraz centrum konferencyjnym o powierzchni 900 m kw. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *