Łódź: nowe hotele 3-gwiazdkowe

W Łodzi otwierają się dwa hotele
w standardzie trzech gwiazdek: pod
koniec sierpnia Iness z 63 pokojami, a w drugiej połowie września Borowiecki z 56 pokojami. Łącznie w Łodzi przybędzie blisko ok. 230 miejsc noclegowych.

Dwupiętrowy hotel Iness oprócz 55 pokoi i ośmiu apartamentów ze 130 miejscami noclegowymi zaoferuje na parterze restaurację na 140 osób, która będzie serwować głównie dania kuchni polskiej oraz trzy sale konferencyjne na 240 osób. Pokoje wyposażone są w 32-calowe telewizory plazmowe, a hotel korzystać będzie z 12 kolektorów słonecznych. Wcześniej w budynku działa prywatna szkoła wyższa.
32-calowe telewizory znajdą się też w pokojach hotelu Borowiecki. Hotel należy do firmy Art Dom, która posiada w sąsiedztwie salony ze sprzętem RTV i AGD. Firma postanowiła przerobić dwa trzypiętrowe budynki, które wcześniej służyły jako pomieszczenia biurowe. Pomiędzy nimi znalazł się przeszklony łącznik, w którym znajdą się dwa apartamenty. Obiekt nastawia się na koszykarzy i siatkarzy, którzy często grają w pobliskiej hali sportowej, dlatego pokoje zostały wyposażone w dłuższe niż standardowe łóżka o długości 2,2 m.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *