Dobry Hotel zmienia nazwę swojego obiektu w Zakopanem

Należący do Grupy Dobry Hotel obiekt Tatrzańska Ostoja Family & Friends w Zakopanem zmienia nazwę i funkcjonować będzie jako Harenda Residence.

Dobry Hotel przejął w zarządzanie Tatrzańską Ostoję z 28 apartamentami położoną na obrzeżach Zakopanego w sąsiedztwie drogi do Poronina w październiku 2021 r. To drugi obiekt sieci w Zakopanem po 4-gwiazdkowym hotelu Aquarion Family & Friends. – Nazwa Harenda Residence jest znacznie bardziej uniwersalna i zdecydowanie lepiej oddaje charakter naszego obiektu, na który składa się przede wszystkim nowoczesność i wysoki standard.

Mamy nadzieję, że właśnie z tymi cechami będzie się kojarzyć naszym gościom nie tylko sama nazwa, ale całość usług oferowanych przez Harenda Residence – stwierdził Daniel Łukasiewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Otwarty w 2014 r. obiekt oferuje apartamenty od 35 do 80 m kw., wszystkie z aneksami kuchennymi, a także salę konferencyjną, pokój zabaw, garaż podziemny, narciarnię oraz chatkę grillową i zewnętrzny plac zabaw. Apartamenty VIP posiadają dodatkowo prywatne sauny i bezpośrednią windę prosto z parkingu. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *