Mercure Szczyrk Resort rozpoczął rekrutacje   INWESTYCJE

Największy w Polsce sieciowy hotel resortowy Mercure Szczyrk Resort z 447 pokojami rozpoczął fazę operacyjnego przygotowania do otwarcia, planowanego na pierwszy kwartał przyszłego roku. Obejmuje ona m.in. rekrutację personelu strategicznego, który będzie pracował pod kierownictwem Macieja Knyrka, wybranego dyrektorem generalnym.

Budowa Mercure Szczyrk Resort, który powstaje w ramach przebudowy dawnego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego Orle Gniazdo rozpoczęła się w 2021 roku. Hotel pozyskał franczyzę marki Mercure. W związku z coraz bliższą datą otwarcia, spółka zarządzająca - Hotel Professionals Management Group (HPMG), we współpracy z inwestorem Beskid Resort Properties, rozpoczęła prace przygotowujące hotel do przyjęcia pierwszych gości.

– W hotelarstwie w ostatnich czasach wyjątkowo cenimy sobie współpracę z prawdziwymi pasjonatami gotowymi na wyzwania, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć – pandemia, inflacja, dobór personelu. Otwarcie hotelu Mercure Szczyrk Resort jest zarówno dla sieci Accor, jak i branży hotelarskiej w Polsce, a w szczególności dla regionu projektem wyjątkowym. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy czują, że są gotowi, aby zostać liderem zespołu, a także poszerzać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie profesjonalnego hotelarstwa – mówi Maciej Knyrek.

Mercure Szczyrk Resort realizowany jest w formule condo. Apartamenty sprzedawane są od 400 tys. zł, a inwestor deklaruje realizację 20-letnich umów dzierżawy z 8 proc. zwrotem z zainwestowanego kapitału rocznie. Hotel zaoferuje 447 pokoi, z których wszystkie będą miały południową ekspozycję i widok na panoramę gór Beskidu Śląskiego. Część pokoi będzie wyposażona również w balkony i tarasy. Do dyspozycji gości będą dwie restauracje oraz trzy bary. W obiekcie znajdzie się ponadto strefa fitness z widokiem na dolinę żywiecką oraz park wodny z wieloma atrakcjami i barem wodnym. Dla gości biznesowych hotel udostępni centrum bankietowo-konferencyjne o powierzchni ponad 2000 m2.

– Od początku zdawaliśmy sobie sprawę, jak dużą odpowiedzialnością jest realizacja inwestycji w formule condo. Zaufanie setek osób, które już nabyły apartamenty w Mercure Szczyrk Resort, jak i tych które jeszcze się na to zdecydują, to nasza główna siła napędowa. To dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić do projektu specjalistów z najwyższej półki. Wierzymy, że owocem współpracy z grupą Accor, Hotel Professionals Management Group, Q2 oraz Tremend będzie niezwykły obiekt spełniający wysokie oczekiwania naszych gości i napawający dumą naszych inwestorów – mówi Jakub Prozner, prezes zarządu Beskid Resort Properties.

– Let the show begin – dodaje Alex Kłoszewski, partner zarządzający HPMG.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Mercure Szczyrk Resort rozpoczął rekrutacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *