Wyndham wśród Partnerów Złotych HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Wyndham Hotels & Resorts, największa na świecie sieć hotelarska, pod względem ilości obiektów działających we franczyzie, została kolejnym Partnerem Złotym organizowanego przez "Hotelarza" Forum Hotel Investment Trends 2023. To największe w Polsce i CEE wydarzenie poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 22 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance w Warszawie.

Podczas warszawskiego Forum amerykańską sieć hotelarską reprezentował będzie Christian Michel, wiceprezes rozwoju na region Europy, który weźmie udział w otwierającym wydarzenie panelu liderów, poświęconym wyzwaniom i perspektywom rynku inwestycji hotelowych w Polsce.

Wyndham posiada portfolio około 9 100 hoteli w ponad 95 krajach. Dzięki sieci ponad 836 000 pokoi sieć jest liderem w ekonomicznych i średniej wielkości segmentach branży hotelarskiej.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *