Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju z nagrodą za najlepsze holistyczne Spa, w konkursie Perfect Spa Awards.

Moon Spa & Wellness w hotelu Belmonte***** zostało nagrodzone prestiżową nagrodą nazywaną polskimi Oskarami SPA & Wellness podczas13-tej już edycji konkursu. Nagrody wręczono na uroczystej Gali, gdzie zebrali się przedstawiciele wiodących firm i marek beauty, medical oraz SPA & Wellness.

Uroczystej inauguracji gali dokonał Rafał Szmytke, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Podkreślał on niezwykłe walory turystyczne naszego kraju oraz wysoki, światowy poziom usług w polskich hotelach typu SPA & Wellness.

Z ramienia Hotelu Belmonte nagrodę odebrała Manager Moon Spa & Wellness Agata Kiapśnia.

„To dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się na Gali w tak wspaniałym towarzystwie. Pozostaje mi zaprosić Państwa do naszego Moon Spa, gdzie na co dzień chcemy uczynić bogaty świat natury namacalnym, tak aby zapewnić naszm Gościom piękno, zdrowie i cudowne samopoczucie.

Współpracujemy z najbardziej inteligentnym laboratorium na świecie: NATURĄ. Z SERCEM, KONCEPCJĄ i NATURALNOŚCIĄ. W naszych zabiegach i rytuałach SPA spotykają się ze sobą dwa światy: natura i najnowsza generacja, medycyna ludowa oraz najbardziej aktualne odkrycia naukowe, najczystsze składniki i najbardziej wyrafinowane technologie, geniusz przyrody i wyszukane know-how. Dla nas jakość oznacza połączenie tych dwóch światów z szacunkiem. Połączenie naturalnej równowagi skóry z harmonijnymi i synergicznymi produktami. To nasza obietnica względem Gości. Do współpracy zaprosiliśmy dwie holistyczne, organiczne i wegańskie marki, które interpretują piękno w nowy, autentyczny sposób, łącząc oryginalną wiedzę z zaawansowaną technologią ” – podsumowuje Agata Kiapśnia

Cała strefa Moon Spa & Wellness to nawiązanie do modernizmu krynickiego lat 30. Piękne kafle z najsłynniejszej pijalni, drewno, forniry, naturalne kolory ziemi. Wszystko w zgodzie z naturą i w jej bliskości. Obiekt położony jest u podnóża góry Parkowej. Otaczają go drzewa i obfita zieleń, a z tarasów rozpościera się piękna panorama Krynicy i okolicznych gór. W tym kojącym otoczeniu powstało miejsce głębokiego relaksu i niecodziennej odnowy. Do dyspozycji gości stworzono 9 gabinetów z różnymi funkcjami i przeznaczeniem. Dwa z nich to gabinety podwójne.

W połączeniu z selekcjonowanymi kosmetykami udało się stworzyć wspaniałą gamę niezwykle skutecznych terapii, masaży i zabiegów.

Hotel Belmonte, w którym znajduje się Moon Spa, to nowy obiekt na mapie polskiego hotelarstwa. Niebawem będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Koncepcja tego miejsca od początku kładła mocny nacisk na naturalność, synergię z otaczającą przyrodą i wellbeing na każdym etapie pobytu gościa. Nawiązanie do świata natury przejawia się również w kulinariach restauracji Aura Hotelu Belmonte, gdzie Szef Kuchni Mirosław Jabłoński z niebywałą pasją i sercem do odkrywania oryginalnych smaków, tworzy w oparciu o lokalnych dostawców, korzystając z zielonych ferm, BIO produktów i darów otaczającej przyrody.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *