Optymalizacja kosztów z Akademią Hotelarza   AKADEMIA HOTELARZA

W ostatni czwartek 30 marca odbyło się kolejne ze szkoleń dla hotelarskich profesjonalistów z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem wydarzenia była "Optymalizacja kosztów w hotelu", a spotkanie prowadziła Elżbieta Nitsze, jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych dyrektorek generalnych hoteli w Polsce, laureatka tytułu „Hotelarz Roku”, a od dwóch lat dyrektor generalna i prezes zarządu Belvedere Gourmet Group.

rt

W tym roku wszyscy hotelarze borykają się z rosnącymi kosztami prowadzenia działalności, które powodują spadek rentowności prowadzenia biznesu. Nowa rzeczywistość w jakiej znalazło się hotelarstwo wymusza konieczność maksymalnego skoncentrowania się na wyeliminowaniu zbędnych i optymalizacji niezbędnych kosztów w obiektach, aby te mogły generować zadowalający zysk.

Dlatego szkolenie koncetrowało się na omówieniu obszarów na których w pierwszej kolejności należy się koncentrować, aby faktycznie zaoszczędzić środki, a także w których nieoczywistych obszarach najłatwiej wprowadzić oszczędności i gdzie ich szukać, oraz jakie elementy można optymalizować bez obawy istotnego obniżenia standardu obiektu.

Uczestnicy w ankietach poszkoleniowych bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność otrzymanej wiedzy.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 27 kwietnia. Szczegóły TUTAJ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Optymalizacja kosztów z Akademią Hotelarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *