W Warszawie ruszył Hotel Sante przy Uzdrowisku Miejskim Sante   OTWARCIA

Przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ z początkiem kwietnia otwarty został 4-gwiazdkowy Hotel Sante z 52 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 115 m kw., połączony ze Studiem Sante Uzdrowiskiem Miejskim. Oferuje m.in. wodorowe SPA jako „jedyny hotel w Europie”.


 
Hotel dysponuje 39 pokojami typu standard o pow. 19 m kw., 12 superior o pow. 23 m kw. i 56-metrowym apartamentem, wszystkie wyposażone m.in. w 55-calowe telewizory oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. Przygotowano też dwie sale konferencyjne o powierzchni 60 i 55 m kw. Jak deklaruje Sante, jest to „jedyny hotel w Europie, który oferuje możliwość skorzystania z unikatowego terapeutycznego wodorowego SPA. Jacuzzi wodorowe oraz dwie duże wypoczywalnie do wdychania wodoru molekularnego pozwolą zregenerować organizm i wesprzeć swoje zdrowie podczas relaksu”. Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie otwarte zostało w 2015 r.  przez producenta zdrowej żywności, firmę Sante przy swojej centrali. Dysponuje strefą basenowo-saunową m.in. z basenem zewnętrznym, jacuzzi krzemowym i magnezowym, japońską sauną skalną Ganbanyoku i grotą solną z tężnią solankową oraz strefą beauty oferującą zabiegi na twarz i ciało, a także masaże.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *