Nowy dyrektor 5-gwiazdkowego Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie   PERSONALIA

Karol Brześkiewicz został dyrektorem generalnym 5-gwiazkowego Platinum Mountain Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie grupy Górskie Resorty.

Z branżą hotelarską związany jest od 12 lat. Zaczynał Sheratonie Sopot, gdzie od działu gastronomii przeszedł przez stanowiska koordynatora ds. sprzedaży konferencji i bankietów do zastępcy kierownika tego działu.  W 2016 r. trafił do trzymarkowego kompleksu Louvre Hotels Group w Warszawie z Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe jako sales marketing manager. W 2019 r. powrócił do Sopotu, gdzie w otwieranym Radissonie Blu został dyrektorem sprzedaży. W połowie 2020 r. został resident managerem w nowo otwartym w Wiśle 5-gwiazdkowym Crystal Mountain grupy Górskie Resorty, a ostatnio pełnił funkcję director of hospitality & quality controlw Górskich Resortach.

W Platinum Mountain zastąpił Radosława Dworzyńskiego, który zarządzał hotelem od 2020 r., a pracę w nim rozpoczął w 2019 r. jako operations manager.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *