Hotel Saski Kraków: siłownia ze sprzętem od Technogym

5-gwiazdkowy hotel Saski Kraków Curio Collection by Hilton, mieszczący się w zabytkowej kamienicy tuż obok Rynku Głównego, oferuje do dyspozycji gości całodobową siłownię. Strefa cardio i siłowa została wyposażona w nowe urządzenia od marki Technogym. Odnowiona oferta siłowni uzupełnia szeroki wachlarz luksusowych usług, z których słynie historyczny hotel.

Na gości czekają bieżnie i rowery linii Excite z ekranami i dostępem do Technogym Live – setkami programów treningowych, tras outdoor, wirtualnego trenera i zaawansowanych opcji śledzenia postępów, a także ergometr wioślarski Skillrow. To wioślarz nowej generacji, który dzięki technologii Aquafeel imituje naturalne odczucia wiosłowania po wodzie. Na siłowni w Saskim można teraz przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała, korzystając z bramy Dual Adjustable Pulley, ławek, sztangielek oraz zestawu Skilltools od Technogym: piłek, gum oporowych, rollerów i wielu innych akcesoriów.

– Hotel Saski Kraków to miejsce dla każdego, kto podczas podróży ceni sobie dostęp do wysokiej jakości usług. Dbamy o to pod każdym względem, dlatego też uzupełniliśmy asortyment sprzętu siłowni o innowacyjne urządzenia treningowe od marki Technogym: bieżnie, rowery, ławki, akcesoria do ćwiczeń – komentuje Andrzej Berłowski, commercial manager hotelu. – Szeroka oferta urządzeń sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto nasi goście mają możliwość nabycia miesięcznych pakietów urozmaiconych o dostęp do naszej strefy SPA, umożliwiając tym samym połączenie treningu z regeneracją i relaksem w wyjątkowym miejscu.

Jak dodahe Michał Ryters, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju rynku B2B w Technogym Polska: Siłownia w hotelu to obecny must-have. – Technogym, dostawca zaawansowanych rozwiązań sprzętowych i technologicznych w branży fitness, od lat aktywnie działa sektorze hotelowym, wspierając hotele przy tworzeniu projektów, organizacji przestrzeni i wyposażenia siłowni. Współpraca Technogym z Hotelem Saski to przykład na to, jak połączyć funkcjonalność z designem, aby stworzyć siłownię, dostosowaną do indywidualnego stylu miejsca oraz spełniającą różnorodne potrzeby treningowe gości – mówi Michał Ryters.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *