Cztery gwiazdki w drodze

Zakopiański Grand Hotel Stamary wzbogaci się w połowie roku o Centrum Wellness & Spa, w skład którego wejdą: basen, sauny, sala fitness, a przede wszystkim gabinety odnowy biologicznej dla pań. Działający od początku roku hotel stara się obecnie o przyznanie "czterech gwiazdek", co powinno nastąpić po uruchomieniu centrum, czyli w drugiej połowie tego roku.


Grand Hotel Stamary to obiekt znajdujący się w nowo odrestaurowanym budynku historycznego hotelu "Stamary", zaprojektowanego przez znakomitego architekta Eugeniusza Wesołowskiego. Obiekt, wybudowany w 1905 roku nakładem środków artystki estradowej Marii Budziszewskiej o pseudonimie Stamary, jest "perłą" wśród zabudowań Zakopanego.
Obecnie, po gruntownej i kompleksowej renowacji, hotel oddaje do dyspozycji gości 47 komfortowych pokoi oraz 7 wysokiej klasy apartamentów w standardzie czterogwiazdkowym z pięknym widokiem na Tatry i Gubałówkę, stylową 130-osobową restaurację oraz nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne na około 140 osób. 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *