Metalowiec Muszyna zaoferuje 375 pokoi

Grupa Arche przedstawiła szczegóły swojej inwestycji Arche Metalowiec Muszyna, w której rozpoczęła przedsprzedaż pokoi. Ma się tam znaleźć m.in. 375 pokoi i 1,5 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej.

Arche Metalowiec Muszyna to dawne sanatorium w Złockiem otwarte w latach 60. XX wieku, należące wówczas do Zrzeszenia Hut Polskich. Zamknięte kilkanaście lat temu, popadało w ruinę, a Arche kupiło je od komornika. Jak informuje Grupa Arche, zaprojektowany układ funkcjonalno- przestrzenny dla całego obiektu przewiduje pokoje w istniejącym budynku sanatoryjnym oraz nowo wybudowanej części. W kompleksie znajdą się też sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1,5 tys. m kw., restauracja i bar z tarasami w zielonym dziedzińcu hotelowym, przestrzeń zabaw dla dzieci (kids room).

Projekt przewiduje również przebudowę i rozbudowę istniejącego budynku basenu – będzie dodatkowy basen zewnętrzny, strefa basenowa dla dzieci, strefa jacuzzi, sala sportowa, SPA, ponadto przebudowę budynku recepcyjnego i stworzenie baru wodnego z kawiarnią, boiska wielofunkcyjnego, placu zabaw dla dzieci, a wreszcie atrakcyjne zagospodarowanie dziedzińca. „Rozpoczęliśmy rewitalizację oryginalnych mebli z okresu, kiedy hotel powstawał. W obiekcie pozostanie charakterystyczna mozaika, posadzki z kamienia, zastawy stołowe, lampy i wszystko, co przetrwało próbę czasu” – informuje Arche.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *