Hotel Investment Trends Poland & CEE już 22 maja w Renaissance Warszawa

Już 22 maja w hotelu Renaissance Warszawa odbędzie się kolejna edycja HIT – Hotel Investment Trends Poland & CEE, organizowanego przez „Hotelarza” największego forum dla inwestorów hotelarskich w Europie Środkowo- Wschodniej. Podczas wieczornej gali przyznane zostaną nagrody HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku.

Co roku HIT jest platformą skupiającą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego: inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych i operatorów, funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, a także architektów, projektantów wnętrz, dostawców oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ok. 400 osób, aby budować sieć branżowych relacji i poznać opinie fachowców dotyczące przyszłości rynku hotelarskiego. W gronie najważniejszych uczestników rynku hotelarskiego z Polski i Europy w tym roku dyskutować będziemy w panelu liderów rynku o wyzwaniach i perspektywach inwestycji hotelowych w Polsce, w panelu finansowym o barierach w finansowaniu tych inwestycji i jak próbować je pokonać, w panelu sieci o obecnej segmentacji marek od luxury do economy, zmianach w ich pozycjonowaniu i jaki ma to wpływ na ofertę franczyzową, w panelu inwestorów i doradców o tym, „jak jest”, czyli jak wygląda prawda o obecnym rynku hotelarskim, a w ostatnim panelu – o optymalizacji budowy i działalności hoteli.

Gościem specjalnym tegorocznego forum HIT będzie Paweł Borys, prezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, a wyniki hoteli w Polsce na tle regionu CEE przedstawi Alexander Robinson, director – industry partner w firmie STR. Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala (stanowiąca kolejną nieocenioną platformę networkingu), podczas której ogłoszeni zostaną laureaci konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku w kategoriach: Inwestycja, Inwestor, Biuro Architektoniczne i Studio Design, wyłonieni przez kapitułę konkursu, oraz w kategorii Inwestycja Roku, wybrany przez internautów.

Partnerem merytorycznym całego forum jest tradycyjnie firma doradcza Pro Value, patronem strategicznym Polski Holding Hotelowy, a patronami platynowymi Marriott International, Zdrojowa Invest & Hotels oraz Mextra. Wśród pozostałych patronów są m.in. największe sieci hotelarskie na świecie i w Polsce: Accor, Wyndham Hotels & Resorts, B&B Hotels, Hilton, Focus Hotels, VHM Hotel Management, a także dostawcy najlepszych produktów i usług dla hotelarstwa, jak LG, Profitroom, Henry Kruse, D-Egde, Lowol czy Brill AV Media. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *