Ruszył konkurs na najbardziej romantyczny hotel w Polsce

Wystartowała szósta edycja Romance TV Award – konkursu na najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce. Zwycięzcy każdej z pięciu kategorii otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie stacji Romance TV. Najpopularniejszy romantyczny hotel tradycyjnie wybiorą widzowie stacji. „Hotelarz” jest patronem medialnym wydarzenia, obok TVN Media i Wirtualnej Polski.

Statuetki Romance TV Award 2023 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

• Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie jury,

• Organizacja romantycznych eventów – głosowanie jury,

• Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie jury, • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie jury,

• Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie internautów.

Wszystkie hotele, które znajdą się w finałowej stawce, będą promowane na stronie internetowej i w social mediach stacji. W kwietniu rozpocznie się ostatni etap konkursu, podczas którego jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Widzowie swój głos będą mogli oddać na stronie internetowej Romance TV i wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce.

Głosowanie publiczności potrwa do 30 kwietnia. Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala, podczas której przedstawiciele nagrodzonych hoteli i restauracji odbiorą przyznane im statuetki. Galę rejestrują kamery RomanceTV, a relacja z wydarzenia pokazywana jest przez telewizję TVN w programie Oliviera Janiaka „Co za tydzień”. W poprzedniej edycji w kategorii Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce głosowanie widzów Romance TV wygrał Pałac Mortęgi Hotel & Spa na Mazurach.•


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *