Justyna Obiegło dyrektorem Holiday Inn Warsaw City Centre   PERSONALIA

Justyna Obiegło, dotychczasowa zastępczyni dyrektora generalnego warszawskiego hotelu InterContinental, objęła stery w 256-pokojowym Holiday Inn City Centre Warszawa.

Fot. Wojciech Gruszczynski

Z branżą hotelarską związana jest od 2007 roku. Zaczynała w hotelu Sheraton Poznań na stanowisku analityka rynku, a po dwóch latach została revenue managerem. W 2012 roku przeniosła się do Warszawy, aby objąć stanowisko cluster revenue managera hoteli Sheraton i Westin. W tym samym roku związała się z siecią IHG Hotels & Resorts obejmując stanowisko director of revenue management hotelu InterContinental Warszawa. Odegrała istotną rolę w otwarciu i pozycjonowaniu Holiday Inn Warsaw City Center w 2017 roku, a także wspierała InterContinental Malta na stanowisku Cluster Director of Revenue Management. W tym samym roku otrzymała nagrodę IHG Europe Star Award w kategorii Best Colleague Award InterContinental. W 2020 dołączyła do programu mentoringowego IHG Rise mającego na celu wsparcie kobiet, których ambicją jest zostanie dyrektorem generalnym. W 2022 roku awansowała na stanowisko Executive Assistant Manager in charge of Rooms Operations and Revenue w InterContinental Warszawa.

- Ostatnie lata były okresem wielkich przemian w branży turystycznej i postawiły przed nami ogromne wyzwania oraz pokazały jak w bardziej efektywny sposób zarządzać procesami. Jestem przekonana, że wnioski z tego czasu przyniosą w długoterminowej perspektywie korzyści dla właścicieli, pracowników i społeczności. Bardzo się cieszę, że jako swój pierwszy hotel, będę miała okazję poprowadzić właśnie Holiday Inn, czyli jeden z najbardziej rozpoznawanych brandów w portfolio IHG Hotels & Resorts - mówi Justyna Obiegło.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *