W Szczawnicy otwarto Pieniny Grand ze 119 pokojami   OTWARCIA

Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica otworzyła po sześcioletnim generalnym remoncie i modernizacji byłego sanatorium Hutnik obiekt Pieniny Grand ze 119 pokojami, strefą wellness & medical SPA o powierzchni ponad 2 tys. m kw., 100 m kw. powierzchni konferencyjnej, restauracją i sky barem na dachu.  

14-kondygnacyjny obiekt położony jest na wzgórzu ponad miastem, dzięki czemu oferuje z pokoi widok na panoramę okolic. We wnętrzach wykorzystano dywany zaprojektowane przez projektanta mody Christiana Lacroix, a tapety są oryginalną kreacją inspirowaną lokalną florą. Jasne kolory wnętrz nawiązują do lokalnych, tradycyjnych strojów górali. Pieniny Grand oferują pokoje od 16 m kw. – Petite na niższych piętrach, przez 24-27 m kw. – Classic i Comfort, po 46-metrowe – Executive, a także 64-metrowy apartament Grand na 11. piętrze. Wszystkie wyposażone są m.in. w szlafroki, zestawy kosmetyków, zestawy do parzenia kawy i herbaty oraz klimatyzację. Strefa SPA & wellness składa się  m.in. z sali basenowej z basenem krytym i brodzikiem, saun, groty solnej, jacuzzi oraz części medical. Obiekt oferuje też dwie sale konferencyjne o powierzchni 54 i 46 m kw., które można połączyć w jedną.

Thermaleo jest spółką rodziny Mańkowskich - spadkobierców przedwojennego właściciela Uzdrowiska Szczawnica - która od 2015 r. jest głównym akcjonariuszem spółki Uzdrowisko Szczawnica. Należy do niej ponad 20 obiektów w uzdrowisku, m.in. 5-gwiazdkowy Modrzewie Park Hotel, 3-gwiazdkowy Navigator, pensjonaty, restauracje, kawiarnie, pijalnie wód mineralnych oraz Centrum Kongresowe – Dworek Gościnny z ponad 1 tys. powierzchni eventowej, które funkcjonują pod nazwą Pieniny Spa Resort.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *