Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów obchodzi czwarte urodziny

Otwarty w 2019 roku, pierwszy w Polsce hotel marki Four Points by Sheraton, właśnie obchodzi swoje czwarte urodziny.

Według sondażu satysfakcji gościa za 2022 rok Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, został najwyżej ocenionym hotelem w Polsce przez gości objętych program lojalnościowym Marriott Bonvoy, drugim pod względem czystości, obsługi i rekomendacji pobytu, natomiast hotelowa restauracja Suwak 7 zajęła 1. miejsce w Polsce i 2. miejsce w Europie w kategorii Food & Beverage.  

Hotel kieruje swoja ofertę do gości biznesowych. Obiekt stawia na ponadczasowy design połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wnętrze zaprojektowane w stylu modern vintage nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy. Oferuje 190 pokoi wyposażonych m.in. w łóżka Four Points by Sheraton Comfort Bed i 55-calowe telewizory, a także pięć sal konferencyjnych łącznie na 250 osób, a wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego. Restaurację & Bar Suwak 7 z wyborem lokalnych piw kraftowych odwiedzają okoliczni mieszkańcy i pracownicy sąsiadujących biur.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *