CFI planuje 200-pokojowy obiekt Citi Hotel’s w Gdańsku   INWESTYCJE

CFI Hotels Group zapowiada otwarcie czwartego obiektu pod swoją marką Citi Hotel's. 200-pokojowy obiekt powstaje w wyniku adaptacji budynku usługowego w pobliżu hali Ergo Arena i ma zostać oddany do użytku w I kwartale przyszłego roku.

Citi Hotel's Łódź

Obecnie działają trzy obiekty Citi Hotel's we Wrocławiu, podwarszawskim Raszynie Warszawa-Falenty i otwarty w marcu tego roku w Łodzi. W skład CFI Hotels Group wchodzi też pięć hoteli z blisko 750 pokojami: Warsaw Plaza koło toru wyścigów konnych na Służewcu, Król Kazimierz Hotel & Spa w Kazimierzu Dolnym i Masuria Hotel & Spa w Worlinach, należące poprzednio do upadłego Europejskiego Funduszu Hipotecznego. W 2019 r. kupiono kompleks Best Western Premier i Best Western Efekt Express w Krakowie, który obecnie działa jako jeden niezależny Premier Kraków Hotel, oraz Grand Royal (d. Twardowski) w Poznaniu.

Do grupy należy też 11 obiektów hotelowych, z których siedem działa pod marką Boutique Hotel’s, w tym cztery w Łodzi oraz we Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu, trzy pod pod marką Citi Hotel's, a jeden w Sosnowcu jako Art Hotel's.

Citi Hotel's Wrocław

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *