Radisson Hotel Group dołącza do Grona Partnerów HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Grupa Radisson, pod której markami działa ponad 1100 hoteli w 120 krajach, została Partnerem Złotym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT), a Valerie Schuermans, wiceprezes ds. rozwoju sieci weźmie udział w panelu sieci hotelowych. HIT to organizowane przez wydawcę "Hotelarza" największe w Polsce i CEE wydarzenie poświęcone inwestycjom w hotelarstwie, które odbędzie się w tym roku 22 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance w Warszawie.

Radisson Hotel Group prowadzi działalność w regionie EMEA i APAC, a obecnie działa, bądź znajduje się w fazie budowy ponad 1700 hoteli pod jego wszystkimi markami. Międzynarodowa grupa hotelowa szybko się rozwija z planem znacznego powiększenia portfela w kolejnych latach. Portfolio marek należących do rodziny Radisson obejmuje Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz proweotel połączone pod jedną komercyjną marką parasolową Radisson Hotels.

Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. 

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *