Anita Włodarczyk Ambasadorką Hotelu Arłamów

Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk oficjalnie została ambasadorką Hotelu Arłamów. Utytułowana polska lekkoatletka Arłamów odwiedzała już wielokrotnie, przygotowując się na tutejszej rzutni do kolejnych mistrzostw i zawodów.

– Z Arłamowem jestem związania od lat. Śmiało mogę powiedzieć, że to mój sportowy dom. Moje pierwsze zgrupowanie tutaj odbyło się w 2017 r. W Arłamowie trenowałam m.in. przed Olimpiadą Tokio 2020, gdzie wywalczyłam złoty medal – mówi Anita Włodarczyk. – Arłamów to niezwykłe miejsce, w otoczeniu przyrody, z bogatym zapleczem sportowym i niesamowitą rodzinną atmosferą. Niezmiernie cieszę się, że nasza współpraca przebiega tak dobrze i wchodzi na nowe tory. Teraz mogę oficjalnie powiedzieć, że zostałam ambasadorką Hotelu Arłamów.

Jak podkreśla Michał Kozak, prezes zarządu Hotelu Arłamów: Promowanie aktywnego trybu życia i współpraca ze znanymi sportowcami od dawna wpisuje się w naszą filozofię #ArłaMOVE. Stale rozwijamy infrastrukturę, w naszym Centrum Sportowym można uprawiać aż 33 dyscypliny. Arłamów to miejsce, które bardzo chętnie wybierane jest zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Tutaj swoje zgrupowanie mieli najlepsi polscy sportowcy i najlepsze drużyny. Pani Anita jest u nas mile widzianym gościem już od dawna. Ogromnie cieszymy się, że razem będziemy mogli realizować kolejne ciekawe projekty i podejmować kolejne inspirujące inicjatywy promujące sport.

Ania Włodarczyk od 25 kwietnia do 8 maja trenowała w Arłamowie, intensywnie przygotowując się do nowego sezonu i lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie. Mistrzyni olimpijska korzystała z pełnego zaplecza sportowego Hotelu Arłamów i trenowała na specjalnie wybudowanej dla niej rzutni, która znajduje się na terenie kompleksu.

Anita Włodarczyk od lat nie ma sobie równych w rzucie młotem. Złoty medal na igrzyskach olimpijskich wywalczyła w Londynie w 2012 r., w Rio de Janeiro w 2016 r. i w Tokio w 2020 r. Jest także czterokrotną mistrzynią świata, wielokrotną rekordzistką świata, Europy i kraju. 2016 r. przyniósł jej tytuł najlepszego polskiego sportowca roku w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Za zasługi dla polskiego sportu w 2021 roku została odznaczona przez Prezydenta RP Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *