Ruszył B&B Hotel Kielce Centrum   OTWARCIA

W Kielcach otwarty został 11 obiekt sieci B&B Hotel w Polsce. 114-pokojowy hotel powstał w budynku po byłym ibisie zamkniętym przez Orbis z końcem 2021 r., a następnie kupionym przez spółkę DHC Projekt, należącą do polskich firm Aviato i Harvent Capital i wydzierżawionym sieci B&B Hotels.

2-gwiazdkowy B&B Hotel Kielce Centrum oferuje m.in. dwie sale konferencyjne na 16 osób każda, z możliwością połączenia, restauracja, bar, B&B Shop z przekąskami oraz ciepłymi i zimnymi napojami, lobby bar, salę śniadaniową oraz podziemny parking. Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizory z systemem smart TV, czajniki i suszarki. To jedyny hotel pod międzynarodową marką w Kielcach.

Kielce są ważnym punktem w strategii naszego rozwoju. To miasto o bogatej ofercie kulturalnej oraz targowej, będące destynacją zarówno turystyczną, jak i biznesową. Cieszymy się, że wreszcie możemy pochwalić się obiektem B&B w tej części Polski. Dążymy do tego, by w każdym tak atrakcyjnym miejscu w Polsce pojawił się hotel naszej sieci – mówi Jakub Bilik, dyrektor zarządzający B&B Hotels Polska. Dyrektor generalną została Małgorzata Hamala, która wcześniej zarządzała ibisem w tym miejscu.

Wnętrza nowo otwartego hotelu zaprojektowane zostały przez Jakuba Berensona i Magdalenę Kozak z pracowni Fit-Out Architekci Berenson. Hotelowe lobby, recepcję i restaurację zaaranżowano w stylu industrialnym. Zimne, twarde materiały charakterystyczne dla tego nurtu przełamano drewnem, ciepłymi akcentami oraz roślinnością.

W ubiegłym roku sieć B&B Hotels otworzyła dwa obiekty – 158-pokojowy w Poznaniu, największy z dotychczasowych, i 130-pokojowy w Lublinie. Sieć rozwija się poprzez budowę własnych hoteli, jak w Lublinie, oraz przez dzierżawy, jak w Poznaniu i Kielcach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *