… podpisał umowę na pierwszy Swissôtel w Czechach…

Grupa Accor podpisała umowę o zarządzanie na pierwszy hotel marki Swissôtel w Czechach. Liczący 130 pokoi Swissôtel Mariańskie Łaźnie Resort & SPA otwarty ma zostać w 2024 r.

Hotel będzie się składał z pięciu połączonych budynków z nowoczesnym projektem fasady i szklanym atrium. Inwestorem i właścicielem 5-gwiazdkowego hotelu jest Grathon Business a.s., firma realizująca projekty nieruchomościowe w całej Europie. – Wierzymy, że atrakcyjna architektura w połączeniu z wyjątkowym otoczeniem i doświadczeniami, jakie gwarantuje Swissôtel, sprawi, że więcej osób odkryje Mariańskie Łaźnie, które są niewątpliwie dziedzictwem kulturowym, jakiego trzeba doświadczyć na własnej skórze – mówi Frank Reul, VP development Northern Europe – Eastern Europe & Balkans w Accorze. Mariańskie Łaźnie wraz z Karlowymi Warami i Franciszkańskimi Łaźniami zostały niedawno wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Swissôtel to sieć hoteli kategorii luxury kupiona przez Accor za 2,9 mld euro w 2015 r. wraz z markami Fairmont i Raffles.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *