… i na pierwszego Pullmana w Czarnogórze…

Accor podpisał umowę na Pullman Resort & Residences Bar Montenegro ze 165 pokojami i 244 rezydencjami – pierwszy 5-gwiazdkowy hotel marki premium w Czarnogórze, który powstanie w turystycznej miejscowości Bar nad brzegiem Morza Adriatyckiego. Otwarty ma zostać pod koniec 2025 r.

W położonym 100 m od brzegu morza hotelu goście będą mieli do dyspozycji bezpośredni dostęp do plaży, widok z jedenastu pięter na Morze Adriatyckie z jednej strony, a z drugiej – na pasma górskie. Nowy hotel będzie częścią kompleksu, w którym znajdzie się dodatkowa przestrzeń zarówno dla gości, jak i dla lokalnej społeczności. – Pullman Resort & Residences Bar Montenegro to prawdziwy kamień milowy dla jednego z największych projektów inwestycyjnych w Czarnogórze, z którego Accor jest bardzo dumny.

Pullman w tym kraju jest doskonałym dodatkiem do i tak już obszernego czarnogórskiego pipeline na najbliższe lata – mówi Dilek Sezer, development director South Eastern Europe w Accorze. W ramach wielofunkcyjnego kompleksu nowy hotel zaoferuje m.in. strefę SPA & wellness, fitness, strefę handlową, przestrzeń dla dzieci oraz basen przy plaży z podgrzewaną wodą morską, a także trzy restauracje, lobby bar, Sports Bar, Spa Bar oraz zewnętrzne Terrace Sky Bar i Pools & Waterside Bar.

Goście biznesowi będą mogli skorzystać z sali balowej i trzech sal konferencyjnych. Właścicielem obiektu jest Liko-Soho Group założona z zamiarem budowy najbardziej luksusowego hotelu na wybrzeżu Adriatyku. Jest to partnerstwo między firmą budowlaną Soho Group z siedzibą w Barze i Liko-Holding z Ukrainy, jedną z czołowych ukraińskich firm budowlanych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *