HIT 2023 – GALERIA ZDJĘĆ   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Prezentujemy obszerną galerię zdjęć z Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE i wieczornej gali z rozstrzygnięcia konkursu na "Hotelarskie Inwestycje Roku", jakie odbyły się 22 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.

LINK DO GALERII ZDJĘĆ>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “HIT 2023 – GALERIA ZDJĘĆ

  1. Wydarzenia te zgromadziły przedstawicieli branży hotelarskiej z całej Europy Środkowo-Wschodniej w celu omówienia kluczowych trendów i możliwości inwestycyjnych w tym rozwijającym się segmencie. To nie ma sobie równych. Zawsze modnie jest być wyjątkowym! Każda koszulka to małe arcydzieło, w którym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Dodaj swoje ulubione zdjęcie, slogan lub rysunek i uczyń swoje ubrania wyjątkowymi,t shirt zdjęcia . To świetny sposób na zapamiętanie ważnych momentów w życiu: rodzinnych wakacji, podróży, spotkań z przyjaciółmi. Za każdym razem, gdy założysz tę koszulkę, przypomnisz sobie te niezapomniane chwile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *