Nowy dyrektor ds. rozwoju Choice Hotels   PERSONALIA

Sieć Choice Hotels powołała nowego dyrektora ds. rozwoju w regionie EMEA. Został nim Arnoud Vink, wcześniej przez wiele lat związany z Grupą Accor.

Zadaniem Arnouda będzie intensyfikacja obecności tej rozwijającej się poprzez franczyzę sieci hotelowej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Komentując nominację Arnouda, CEO Choice Hotels EMEA, Jonathan Mills, powiedział: - Jestem zachwycony, że ekspert kalibru Arnouda, z jego bogatym doświadczeniem i silnymi relacjami w zarządzaniu nieruchomościami, dołączył do naszego zespołu kierowniczego. Ponieważ nasze zrewitalizowane marki są wdrażane w całym regionie EMEA, mianowanie doświadczonego specjalisty ds. rozwoju franczyzy, który pomoże wprowadzić je na rynek, było oczywistym kolejnym krokiem i z niecierpliwością czekam, aż Arnoud pokieruje naszą strategią rozwoju, gdy będziemy dalej umacniać naszą pozycję w regionie EMEA.

Sam Vink swoją karierę zawodową zaczął we wczesnych latach 90. we francuskich firmach deweloperskich. Następnie na ponad 15 lat związał się z Accorem, od 2010 r. jako starszy wiceprezes ds. rozwoju i franczyzy wszystkich marek Accor na rynku francuskim. Od 2021 r. przez rok związany z Grupą nieruchomościową Artisa, jako szef operacji. - Z niecierpliwością czekam na zarządzanie regionalnymi planami ekspansji Choice Hotels, współpracując z zespołem w celu dalszego rozwoju naszej obecności w całym regionie, optymalizacji zwrotów z inwestycji dla naszych franczyzobiorców i zapewnienia wyjątkowej wartości dzisiejszym podróżnym - powiedział po objęciu nowego stanowiska Vink.

Polska nie jest najszczęśliwszym rynkiem dla tej amerykańskiej sieci. Choice podejście do naszego rynku zrobił m.in. w 2010 roku podpisując umowę na 5 hoteli z firmą Hotel System, należącą do krakowskiego dewelopera Grupy Kapitałowej Salwator, który niedługo potem ogłosił upadłość. W 2014 roku z kolei o podpisaniu strategicznej umowy z Choice informowała spółka Hotel Professionals, ale dotąd nie wprowadziła pod jej marki żadnego obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *