Nowy dyrektor generalny Hyatt Place Kraków   PERSONALIA

Jeroen Silkens, wcześniej związany z Verte, Autograph Collection Warszawa i Moxy Warszawa Praga, został dyrektorem generalnym hotelu Hyatt Place Kraków, który od marca dzierżawiony jest przez Grupę Dobry Hotel.

Holender trafił do Polski w 2016 r. w ramach programu sieci Starwood Vita Futura Management, który odbył w hotelach Sheraton i Westin Warszawa z dodatkową praktyką w  Bristol, a Luxury Collection. W 2018 r. został zastępcą kierownika recepcji w Westinie, a następnie front office managerem od fazy pre-openingu w Moxy Warszawa Praga, gdzie w 2019 r., kilka miesięcy po otwarciu, objął stanowisko operations managera. Moxy na początku 2021 r. został wydzierżawiony przez Dobry Hotel. Jeroen Silkens w październiku ub.r. przeszedł do otwieranego Verte, Autograph Collection zostając operations managerem. W marcu tego roku powrócił do Dobrego Hotelu zostając operation managerem w Hyatt Place Kraków, a od czerwca dyrektorem generalnym, zastępując Beatę Kowalczyk, która wprowadzała na rynek ten hotel, otwarty w październiku 2022 r.

Zanim trafił do Polski, Jeroen Silkens odbył staże w Fairview Park Marriott Hotel Virginia w Waszyngtonie i Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina, pracował też jako welcome desk agent w W Hotel Amsterdam sieci Starwood. Jest absolwentem Hotel Management School w Maastricht.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *