Haffner w Sopocie dołączył do Grupy Dobry Hotel

Z początkiem czerwca 5-gwiazdkowy hotel Haffner w Sopocie ze 105 pokojami będzie zarządzany przez Grupę Dobry Hotel, która go wydzierżawiła. To 19. obiekt hotelowy w portfolio grupy i szósty w Trójmieście.

Hotel Haffner otwarty został w 2002 r. Oferuje Café Xander Show & Dining, własną cukiernię, Haffner Bar i funkcjonujący w sezonie letnim Beach Bar, a także centrum konferencyjne z największą salą na 300 osób oraz strefę SPA & wellness m.in. z dziewięcioma gabinetami, basenem i strefą saun. – Zmieniliśmy operatora obiektu na Dobry Hotel z kilku powodów – mówi Angelika Cieślowska, prezes spółki Hotel Haffner. – Pierwszy to nieposzlakowana opinia Grupy Dobry Hotel.

Będąc w branży, obserwujemy, jak ważna jest dobra strategia, ale też stabilność finansowa i transparentność w zarządzaniu. Patrząc na obiekty, którymi zarządza Dobry Hotel, widzimy, że mimo trudnych czasów popandemicznych, ich sytuacja stale się poprawia, a dodatkowo spółka ma silne filary kapitałowe oraz kadrowe.

Widzimy ogromną wiedzę branżową oraz motywację w zespole naszego partnera, który łączy sprawność zarządzania oraz wrażliwość na pracowników. Takiego połączenia i profesjonalizmu szukaliśmy. Dobry Hotel zarządza już hotelami i obiektami hotelowymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, a także w lokalizacjach turystycznych, jak Zakopane, Jastarnia i Mikołajki.

– Dołączenie hotelu Haffner do portfolio Grupy Dobry Hotel to kamień milowy w realizacji naszej strategii rozwoju, ponieważ dzięki niej zyskaliśmy pierwszy 5-gwiazdkowy obiekt na Pomorzu – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel. – Najwyższy standard oferowanych usług to główna wartość naszej grupy, dlatego tym bardziej cieszymy się, że poszerzamy listę naszych hoteli o tak znakomite miejsce. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *