Rozpoczęła się budowa Moxy w Warszawie

W Warszawie przy ul. Towarowej rozpoczęła się budowa hotelu Moxy Centrum sieci Marriott z 257 pokojami. Otwarcie planowane jest na początku 2025 r. Będzie to drugi Moxy w Warszawie.

Inwestycja realizowana jest przez grupę inwestycyjną, na której czele stoi Nusret Sancak.

Spółka w 2020 r. otworzyła Hamptona by Hilton Reduta na Ochocie i prowadzi inwestycję w kompleks Campanile – Premiere Classe z ok. 400 pokojami sieci Louvre Hotel Group, powstający w miejscu wyburzonego już Sangate Airport Hotel Warszawa (dawna Gromada Lotnisko).

Generalnym wykonawcą hotelu Moxy została firma Strabag. Projekt przygotowała pracownia AGK Architekci. Zgodnie z założeniami marki w części centralnej hotelu znajdzie się bar połączony z recepcją, a cały parter będzie otwartą przestrzenią.

– Będzie to nowoczesny budynek z ciekawym designem typowym dla tego brandu, nawiązującym do swojej lokalizacji, a więc w tym przypadku do Warszawy i jej symboli – mówi Sławomir Nowak, cluster general manager, dyrektor do spraw rozwoju hoteli spółki.•


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *