Park Inn by Radisson Kraków zmienia się

W krakowskim Park Inn by Radisson otwarta została restauracja Vibes, która przeszła gruntowną renowację. Oferuje też nowe menu. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne zmiany, które obejmą sale konferencyjne.

Wnętrza Vibes Restaurant & Bar nabrały nowoczesnego charakteru, który oparty został na stylowym designie i delikatnych kolorach z podziałem na strefy dla podróżujących służbowo i turystycznie. Hotel zlokalizowany jest obok Centrum Kongresowego ICE, oferuje 152 pokoje i apartamenty, pięć sal konferencyjnych z największą na 500 osób, centrum fitness i podziemny parking.

– Park Inn by Radisson w Krakowie zmienia się z dbałością o każdy szczegół. Naszym zamiarem jest stworzenie atmosfery wyjątkowości i komfortu wypoczynku – mówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie. W związku z renowacją hotel przekazał wszystkie meble oraz materiały Uniwersytetowi Medycznemu w Kijowie, który otworzył kampus w nowej lokalizacji w Polsce.

– Stale dbamy o to, by nasze portfolio obiektów UBM Hotels było dobrze doinwestowane. Naszym celem jest również wywieranie wpływu społecznego w ramach strategii ESG, dlatego ustaliliśmy, że przy każdym remoncie lokalne kierownictwo hotelu będzie poszukiwać partnerów, którym będziemy mogli przekazać wymieniane wyposażenie – mówi Martina Maly-Gaertner, dyrektor ds. operacyjnych UBM Development, dzierżawcy hotelu, który ma też w swoim portfolio m.in. 5-gwiazdkowy hotel Radisson Blu przy Plantach ze 196 pokojami i ośmioma salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 150 gości. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *