Wybrano dyrektor sprzedaży i marketingu Barcelo Warszawa Powiśle

Julita Rybińska, ostatnio kierująca sprzedażą w IBB Hotel Collection, została dyrektor sprzedaży i marketingu przygotowywanego do otwarcia pierwszego w Polsce hotelu hiszpańskiej sieci Barcelo, który powstaje przy Elektrowni Powiśle. Z hotelarstwem związana jest od końca lat 90. Zaczynała w dziale sprzedaży warszawskiego hotelu Bristol.

W 2001 r. przeszła do Radissona Blu przy ul. Grzybowskiej, najpierw jako sales manager, a w 2005 r. została zastępcą dyrektora sprzedaży. Następnie pracowała jako convention & banqueting manager w MCC Mazurkas Conference Center & Hotel w Ożarowie Mazowieckim oraz convention & event sales manager w hotelu Sobieski.

W 2012 r. związała się z siecią Accor. Przez trzy lata pełniła funkcję sales managera segmentu corpo/MICE w Mercure Warszawa Centrum, a przez kolejne dwa kierowała działem sprzedaży w Mercure Warszawa Airport. W latach 2017-2019 pracowała w firmie z branży podróży służbowych Weco Travel jako key account manager, a od 2019 r. w sieci IBB Hotel Collection najpierw jako country sales manager, a następnie szefowa sprzedaży na Polskę. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *