HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku 2022-2023

Podczas Forum HIT – Hotel Investment Trends w hotelu Renaissance Airport odbyła się gala, na której ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku 2022-2023. To już piąta edycja tej najbardziej prestiżowej nagrody w branży inwestycji hotelarskiej.

Ideą konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku jest wyróżnianie najlepszych, czyli mających największy wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiego hotelarstwa inwestycji, inwestorów i firm pracujących dla branży hotelarskiej.

Dlatego poza tytułami dla Inwestycji i Inwestora Roku, nagradzane są też najlepsze biura architektoniczne i pracownie projektowania wnętrz, które dotychczas nie były honorowane w branżowych konkursach hotelarskich, a to od ich profesjonalizmu w dużej mierze zależy powodzenie inwestycji hotelarskiej.

Zwycięzcy wyłaniani są w głosowaniu 20-osobowej kapituły, składającej się z najlepszych profesjonalistów w branży hotelarskiej: doradców hotelarskich, przedstawicieli organizacji branżowych, szefów polskich sieci, operatorów i grup hotelowych, dyrektorów ds. rozwoju sieci międzynarodowych, inwestorów i project managerów inwestycji hotelarskich.

Swojego zwycięzcę w kategoria Inwestycja Roku wybierają też czytelnicy „Hotelarza” w głosowaniu na stronie www.e-hotelarz.pl. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji.

INWESTYCJA ROKU HOTEL SASKI KRAKÓW, CURIO COLLECTION BY HILTON

Pierwszy w Polsce hotel pod tym soft brandem Curio Collection by Hilton, otwarty po kilkuletnim remoncie w trzech połączonych kamienicach koło Rynku Głównego ze 117 pokojami, z których każdy został indywidualnie zaprojektowany, nawiązuje do swojego XIX-wiecznego dziedzictwa, gdy Saski był pierwszym luksusowym hotelem w Krakowie.

Przywrócono historyczne detale architektury i wnętrz, np. freski w zabytkowej sali balowej, gdzie koncertowali m.in. Franciszek Liszt i Johannes Brahms. W holu stanęła ręcznie kuta, zdobiona metaloplastyką winda z 1910 r., na ścianach apartamentów odtworzono polichromie (wielobarwne ozdoby malarskie) inspirowane grecką mitologią.

We współpracy ze światowej sławy krakowskim fotografem Ryszardem Horowitzem ozdobiono korytarze i pokoje portretami muzyków i kompozytorów. Również elementy wystroju wnętrz inspirowane są motywami muzycznymi, np. biurko w kształcie pianina, lampy w formie trąbek, notes w pięciolinię

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *