Kolejny obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie   OTWARCIA

Przy 4-gwiazdkowym Bossa Nova Silence & Boutique Hotelu z 23 pokojami w Szklarskiej Porębie grupa Górskie Resorty otworzyła nową część Bossa Nova Apartments z 33 apartamentami.

Fot. Marek Koprowski

W oddzielnym budynku położonym 10 metrów od hotelu znajdują apartamenty z salonem i aneksem kuchennym, sypialnią, sauną w łazience oraz tarasem lub balkonem. Goście mogą też korzystać ze znajdującej się w części hotelowej restauracji Albero z kuchnią włoską.

Sam hotel mieści się w zabytkowym budynku z początku XX wieku, w którym prowadzony był pensjonat. Po wojnie zmieniał właścicieli aż w końcu został odkupiony przez miasto i wyremontowany, a w 2013 r. otwarto w nim Bossa Nova Hotel & Sound. W 2022 r.  stał się częścią grupy Górskie Resorty, która przeprowadziła generalny remont pokoi, części wspólnych oraz wnętrz restauracji i zmienił nazwę na Bossa Nova Silence & Boutique Hotel.

Obecnie w sieci Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie, poza hotelem i apartamentami Bossa Nova, działają znajdujące się po sąsiedzku: 5-gwiazdkowy Platinum Hotel & Spa ze 147 pokojami oraz Platium Apartments z ok. 350 apartamentami w 11 budynkach (z których trzy ostatnie oddano do użytku jesienią ubiegłego roku), również w pobliżu - trzy aparthotele z linii Five Seasons łącznie ze 119 apartamentami oraz w innej części miasta Blue Mountain Resort z blisko 250 apartamentami i aquaparkiem, czyli łącznie ok. 920 pokoi i apartamentów. Do tego hotele i obiekty apartamentowe w Karpaczu, Łomnicy pod Karpaczem, Świeradowie-Zdroju, Wiśle i otwarty w tym miesiącu pierwszy nad morzem - Linea Mare w Pobierowie. Łącznie pod różnymi liniami w sieci Górskie Resorty działa ok. 2,6 tys. pokoi i apartamentów, co czyni ją drugą największą polską grupą hotelarską z prywatnym kapitałem po Grupie Arche.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *