B&B HOTELS Polska rozwija dział rozwoju   PERSONALIA

Po zatwierdzeniu w ostatnim czasie nowej strategii dla Polski, Grupa B&B HOTELS przeszła on  do jej realizacji. Pierwszym krokiem stało się określenie nowej struktury działu rozwoju i jego wzmocnienie personalne.

Sieć B&B HOTELS ogłosiła wcześniej swoje ambitne plany rozwojowe związane z Polską. W tym celu chce się skoncentrować na trzech głównych obszarach ekspansji: przejęciach hoteli, konwersjach nieruchomości niehotelowych oraz nowych inwestycjach z deweloperami oraz inwestorami.

Zgodnie z opublikowaną strategią dla Polski i nakreślonymi w niej celami biznesowymi, postanowiliśmy wzmocnić nasze struktury, modelując na nowo dział rozwoju. Ponieważ naszym głównym założeniem jest ekspansja na terenie całego kraju, dlatego podzieliliśmy nasz zespół ekspercki na trzy regiony – Centrum, Północ i Południe. Takie rozwiązanie pozwoli zbliżyć się nam do lokalnych rynków, inwestorów oraz podmiotów wynajmujących obiekty na potrzeby hotelowe mówi Jakub Bilik, dyrektor zarządzający i członek zarządu B&B HOTELS Polska. – Zadanie badania rynku i poszukiwania atrakcyjnych terenów inwestycyjnych pod kolejne obiekty z szyldem B&B HOTELS to obecnie duże wyzwanie, stąd powierzyliśmy je najlepszym specjalistom o wszechstronnych kompetencjach zawodowych, znającym specyfikę poszczególnych regionów.

Nowy podział kompetencji w ramach zespołu development obejmuje regiony:

– Centrum (woj. mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie). Będą za niego odpowiadać Justyna Szwenger-Łukasiewicz,  development director oraz Laura Kunicka, senior development manager. Justyna Szwenger-Łukasiewicz z siecią B&B związana jest od 2019 r.  Wcześniej przez 12 lat pracowała w sieci Orbis. Zakres jej kompetencji obejmował m.in. sprzedaż, kupno, najem i wynajem nieruchomości, a także zarządzanie i rachunkowość zarządczą.  Laura Kunicka również związana jest z siecią od 2019 r. Posiada dwie licencje zawodowe – pośrednika oraz zarządcy nieruchomościami. Pracowała w działach ekspansji sieci handlowych, a także pełniła funkcję dyrektora inwestycyjnego w funduszu realizującym projekty mieszkaniowe na wynajem.

Justyna_Szwenger-Łukasiewicz
Laura Kunicka

– Południe (woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, południowa część woj. lubuskiego). Jego rozwojem zajmie się regional head of development Łukasz Bracki. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji różnych rodzajów projektów – od greenfield, brownfield, przez tradycyjny wynajem, aż po ground lease. Wcześniej był m.in. regionalnym managerem ekspansji w Grupie Eurocash, kierownikiem ekspansji POLOmarket i Tesco.

Lukasz Bracki

– Północ (woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, północna część woj. lubuskiego). Odpowiedzialnym ze ten region będzie regional head of development Maciej Kandybowicz. Przez ostatni rok odpowiadał za reprezentację najemców na trójmiejskim rynku biurowym i rozwój międzynarodowej agencji nieruchomości Knight Frank w tej części kraju. W branży real estate działa od 16 lat.

Maciej Kandybowicz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *