Moxy Szczecin z nagrodą Best Hotel Opening 2022 sieci Marriott

Otwarty  1 marca 2022 r. Moxy Szczecin City od pierwszego dnia stał się jednym z najlepiej ocenianych hoteli tej marki w Europie, dzięki czemu zdobył tytuł Best Hotel Opening 2022 Marriott Select Brands w Europie.

Znajdujący się w dwumarkowym kompleksie z Courtyard by Marriott, Moxy Szczecin City oferuje 121 klimatyzowanych pokoi, gdzie – jak opisuje hotel – „każdy szczegół został dokładnie przemyślany i zaprojektowany z myślą o dynamicznych podróżnych, którzy cenią oryginalność i nowoczesność, a to wszystko w samym sercu niezwykłego Szczecina. Całodobowy tętniący życiem bar, muzyka na żywo, eventy, gra i zabawa to tylko wstęp, aby pobyt w Szczecinie stał się niezapomniany i wyjątkowy”

– Jako laureaci najlepszego debiutu 2022 roku obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i dalej będziemy starać się o więcej – deklaruje dyrektor generalną kompleksu Courtyard by Marriott – Moxy, Marlena Szczecińska.

Dyrektor hotelu Marlena Szczecińska

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *