Hotel Trends Poland & CEE już 16 października w hotelu Regent Warsaw Hotel   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Tegoroczna edycja Hotel Trends Poland & CEE 2023, największego i najważniejszego w regionie CEE forum dla Top Managementu branży hotelowej, odbędzie się 16 października we wnętrzach warszawskiego hotelu Regent.

Gheorghe Marian Cristescu i Krzysztof Gonciarek


W środę 28 czerwca w hotelu Courtyard by Marriott prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu i Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, podpisali umowę, na mocy której tegoroczna edycja Forum Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się w zarządzanym przez PHH, pięciogwiazdkowym Regent Warsaw Hotel, a Polski Holding Hotelowy zostanie Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Organizowane przez PWS ProMedia, wydawcę „Hotelarza” Forum, od 2013 roku gromadzi wszystkich decydentów rynku hotelarskiego z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia odbyła się w hotelu Radisson Collection w Warszawie w Partnerstwie Strategicznym z siecią Radisson, zaś w tym roku na mocy porozumienia pomiędzy stronami, po raz pierwszy w historii odbędzie się w warszawskim hotelu Regent.

-Cieszymy się, że kolejna edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się po raz pierwszy w Regent Warsaw Hotel, który należy do naszej grupy hotelowej. Ten pięciogwiazdkowy hotel, położony w unikatowym i przepięknym sąsiedztwie Łazienek Królewskich, to idealne miejsce do organizacji spotkań na najwyższym poziomie, a takim jest właśnie konferencja organizowana przez czasopismo „Hotelarz”, z udziałem właścicieli i Top Managementu branży hotelowej. Jestem przekonany, że nasz obiekt sprosta wszystkim wymogom organizacyjnym, co również przełoży się na zadowolenie uczestników tego wydarzenia. Serdecznie zapraszam wszystkich przedstawicieli naszej branży do udziału w konferencji. Spotkajmy się 16 października w warszawskim hotelu Regent – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

-Bardzo się cieszę na organizację kolejnego wyjątkowego szczytu dla branży hotelowej w jednym z hoteli Grupy PHH, która od lat wspiera nas w organizacji wydarzeń integrujących i podnoszących kompetencje polskich hotelarzy – powiedział Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia. -W tych pełnych wyzwań czasach szczególnie ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi spodziewanymi i zachodzącymi na rynku zmianami. Hotel Trends stanowi odpowiedź na tę potrzebę, tworząc warunki do elitarnego spotkania branży, a także poznania opinii najlepszych ekspertów, liderów rynku z Polski i całej Europy – dodaje Gonciarek.


Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” wydarzeń z cyklu Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie ponad 300 branżowych profesjonalistów, natomiast online forum śledziło przeszło 100 uczestników. W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu na „Hotelarzy Roku”.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *