Profitroom Partnerem Złotym HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Profitroom, firma, która obsługuje systemy rezerwacji większości polskich hoteli, dostarczając rozwiązania wspierające hotelową sprzedaż i marketing online, została Partnerem Złotym Forum Hotel Trends Poland&CEE 2023, które w tym roku odbędzie się 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

Początki historii Profitroom sięgają 2008 roku. Zaczęło się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine 360, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji składanych przez gości z kanałów takich jak strona internetowa, e-mail czy telefon. Rozwiązania technologiczne firmy znajdują się w kompleksowym narzędziu Profitroom Suite. W jego skład wchodzą również inne narzędzia cyfrowe wspierające efektywne zarządzanie sprzedażą i marketingiem przez hotelarzy.

Lata zdobywania doświadczenia i pozycji lidera na rodzimym rynku jest wykorzystywane obecnie podczas dynamicznego rozwoju marki na rynkach zagranicznych. Profitroom w tym momencie aktywnie współpracuje z hotelami obecnymi na 5 kontynentach w 29 krajach świata. 

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.  To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 300 uczestników, 5 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala podczas której wyłonimy laureatów konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *