Kolejny obiekt Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie

Przy 4-gwiazdkowym Bossa Nova Silence & Boutique Hotelu z 23 pokojami w Szklarskiej Porębie grupa Górskie Resorty otworzyła nową część Bossa Nova Apartments z 32 apartamentami.

Woddzielnym budynku położonym 10 m od hotelu znajdują apartamenty z salonem i aneksem kuchennym, sypialnią, sauną w łazience oraz tarasem lub balkonem. Goście mogą też korzystać ze znajdującej się w części hotelowej restauracji Albero z kuchnią włoską.

Sam hotel mieści się w zabytkowym budynku z początku XX wieku, w którym prowadzony był pensjonat. Po wojnie zmieniał właścicieli, aż w końcu został odkupiony przez miasto, a w 2013 r. otwarto w nim Bossa Nova Hotel & Sound. W 2022 r. został częścią grupy Górskie Resorty, która przeprowadziła generalny remont pokoi, części wspólnych i wnętrz restauracji oraz zmieniła nazwę na Bossa Nova Silence & Boutique Hotel.

Obecnie w sieci Górskich Resortów w Szklarskiej Porębie, poza hotelem i apartamentami Bossa Nova, działają znajdujące się po sąsiedzku: 5-gwiazdkowy Platinum Hotel & Spa ze 145 pokojami oraz Platium Apartments z ok. 350 apartamentami w 11 budynkach (z których trzy ostatnie oddano do użytku jesienią ub.r.), również w pobliżu – trzy aparthotele z linii Five Seasons łącznie ze 119 apartamentami oraz w innej części miasta Blue Mountain Resort z blisko 250 apartamentami i aquaparkiem, czyli łącznie ok. 920 pokoi i apartamentów. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *