Hotel Trends Poland & CEE już 16 października w Regent Warsaw Hotel

Tegoroczna edycja Forum Hotel Trends Poland & CEE 2023, największego i najważniejszego w regionie CEE forum dla top managementu branży hotelowej, odbędzie się 16 października w 5-gwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

28 czerwca w hotelu Courtyard by Marriott prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu i Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, podpisali umowę, na mocy której tegoroczna edycja Hotel Trends odbędzie się w zarządzanym przez PHH Regent Warsaw Hotel, a Polski Holding Hotelowy zostanie partnerem strategicznym wydarzenia.

Organizowane przez PWS ProMedia, wydawcę „Hotelarza”, forum od 2013 r. gromadzi wszystkich decydentów rynku hotelarskiego z Polski – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich, czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki, a także reprezentantów sieci hotelowych i funduszy inwestycyjnych z całej Europy.

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia odbyła się w hotelu Radisson Collection w Warszawie w partnerstwie strategicznym z siecią Radisson Hotel Group, a w tym roku po raz pierwszy w historii odbędzie się w hotelu Regent. – Cieszymy się, że kolejna edycja Hotel Trends Poland & CEE odbędzie się po raz pierwszy w Regent Warsaw Hotel, który należy do naszej grupy hotelowej.

Ten 5-gwiazdkowy hotel, położony w unikatowym i przepięknym sąsiedztwie Łazienek Królewskich, to idealne miejsce do organizacji spotkań na najwyższym poziomie, a takim jest właśnie konferencja organizowana przez czasopismo „Hotelarz” z udziałem właścicieli i top managementu branży hotelowej – powiedział Gheorghe Marian Cristescu. – Jestem przekonany, że nasz obiekt sprosta wszystkim wymogom organizacyjnym, co również przełoży się na zadowolenie uczestników tego wydarzenia. Serdecznie zapraszam wszystkich przedstawicieli naszej branży do udziału w konferencji.

Spotkajmy się 16 października w warszawskim hotelu Regent. Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” wydarzeń z cyklu Hotel Trends Poland & CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. Tu ogłaszane są najnowsze projekty, podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy. – Bardzo się cieszę na organizację kolejnego wyjątkowego szczytu dla branży hotelowej w jednym z hoteli Grupy PHH, która od lat wspiera nas w organizacji wydarzeń integrujących i podnoszących kompetencje polskich hotelarzy – powiedział Krzysztof Gonciarek. – W tych pełnych wyzwań czasach szczególnie ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi spodziewanymi i zachodzącymi na rynku zmianami. Hotel Trends stanowi odpowiedź na tę potrzebę, tworząc warunki do elitarnego spotkania branży, a także poznania opinii najlepszych ekspertów, liderów rynku z Polski i całej Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie ponad 300 branżowych profesjonalistów, a online forum śledziło przeszło 100 uczestników. W tej edycji również wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego oraz online. Forum, tak jak w latach ubiegłych, towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu na Hotelarzy Roku. Szczegóły na stronie: www.hotel-trends.pl •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *