POD PATRO NATEM „HOTELARZA” Wybrano najbardziej romantyczne hotele

W konkursie Romance TV Award wybrano najbardziej romantyczne hotele i restauracje w Polsce. Nagrodę publiczności, którą przyznają widzowie w głosowaniu internetowym, i tytuł Najbardziej romantycznego hotelu otrzymał już po raz drugi Pałac Mortęgi Hotel & Spa z Lubawy na Mazurach.

Jury przyznało nagrody: Pałacowi Warlity koło Olsztynka za Najbardziej romantyczną ofertę dla par, hotelowi Szczawnica Park Resort & Spa w kategorii Najbardziej romantyczne hotelowe SPA i Zamkowi Janów Podlaski za Najbardziej romantyczne eventy. Najbardziej romantyczną restauracją w Polsce została Stodoła Folwark Kamyk w Kamyku koło Częstochowy.

Wszyscy laureaci otrzymali statuetki Romance TV Award i miesięczną kampanię reklamową na antenie kanału Romance TV. Statuetki wręczono podczas uroczystej gali w warszawskiej Fabryce Norblina, a poprowadził ją ambasador Romance TV Daniel Józek Qczaj.

Goście mogli posłuchać koncertu Kasia Nova – Kobiece Trio. Konkurs Romance TV Award jest organizowany przez kanał Romance TV od sześciu lat. Jego celem jest wyróżnienie i docenienie rodzimych hoteli i restauracji, w których goście mogą spędzić wyjątkowe chwile. Do finału zakwalifikowało się w tym roku blisko 50 obiektów.

Spośród nich jury oraz widzowie i internauci wyłonili zwycięzców w pięciu kategoriach. Patronem medialnym konkursu były „Hotelarz”, a także Wirtualna Polska, Premium TV TVN, Oh-me.pl i serwis GdzieZjesc.info. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *