Nowy dyrektor generalny Hyatt Place Kraków

Jeroen Silkens, wcześniej związany z Verte, Autograph Collection Warszawa i Moxy Warszawa Praga, został dyrektorem generalnym hotelu Hyatt Place Kraków, który od marca dzierżawiony jest przez Grupę Dobry Hotel. Holender trafił do Polski w 2016 r. w ramach programu sieci Starwood Vita Futura Management, który odbył w hotelach Sheraton i Westin Warszawa z dodatkową praktyką w Bristol, a Luxury Collection.

W 2018 r. został zastępcą kierownika recepcji w Westinie, a następnie front office managerem od fazy pre-openingu w Moxy Warszawa Praga, gdzie w 2019 r., kilka miesięcy po otwarciu, objął stanowisko operations managera (na początku 2021 r. Moxy został wydzierżawiony przez Dobry Hotel). Jeroen Silkens w październiku 2022 r. przeszedł do otwieranego Verte, Autograph Collection, gdzie został operations managerem.

W marcu tego roku powrócił do Dobrego Hotelu, zostając operations managerem w Hyatt Place Kraków, a od czerwca dyrektorem generalnym, na którym to stanowisku zastąpił Beatę Kowalczyk, która wprowadzała na rynek ten hotel, otwarty w październiku 2022 r. Zanim trafił do Polski, Jeroen Silkens odbył staże w Fairview Park Marriott Hotel Virginia w USA, Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina, pracował też jako welcome desk agent w Hotel Amsterdam sieci Starwood. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *