Emilia Domańska z Moxy Warszawa wyróżniona J. Willard Marriott Award of Excellence

Emilia Domańska, reservation supervisor hotelu Moxy Warszawa Praga, którym zarządza Grupa Dobry Hotel, jako jedyna osoba z Europy została laureatką prestiżowej nagrody branżowej J. Willard Marriott Award of Excellence, przyznawanej przez największą na świecie sieć hoteli Marriott International.

Nagroda ta co roku przyznawana jest 10 pracownikom z całej sieci Marriott w uhonorowaniu ich codziennego zaangażowania w wykonywaną pracę, poświęcenia, wysiłku i wzorowych osiągnięć. Emilia Domańska została wybrana z grona ponad 500 nominowanych kandydatów. Z tej okazji w październiku poleci na tydzień do Waszyngtonu, gdzie weźmie udział w uroczystej gali i odbierze przyznaną jej nagrodę. – To wyróżnienie to ogromny zaszczyt, dlatego wszyscy jesteśmy niesamowicie dumni z Emilii.

Jej codzienna postawa, pogoda ducha i pozytywne relacje zarówno z hotelowymi gośćmi, jak i pracownikami, pomagają przetrwać trudne chwile i motywują wszystkich do ciężkiej pracy. Wszystkim obiektom hotelarskim życzymy tak empatycznych i zaangażowanych pracowników, jakich mamy w Moxy Warsaw Praga – mówi Katalin Vajda, kapitan warszawskiego Moxy. Emilia Domańska z obiektem Moxy związana jest od jego otwarcia w 2018 r. Reprezentuje Moxy Warsaw Praga w Marriott Junior Business Council i jest zaangażowana we wszystkie jego inicjatywy. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *