Pierwsza restauracja w Polsce z dwiema gwiazdkami Michelin

W tegorocznej polskiej edycji kulinarnego Przewodnika Michelin po raz pierwszy przyznano dwie gwiazdki, które otrzymała krakowska restauracja Bottiglieria 1881. Pojawiły się też dwa nowe miejsca wyróżnione jedną gwiazdką Michelin – Muga w Poznaniu i Nuta w Warszawie. Na liście wyróżnień znalazło się m.in. dziewięć restauracji w hotelach. Wybór uzupełnia zestawienie 27 hoteli, które zostały uznane za najbardziej wyjątkowe miejsca na zorganizowanie swojego pobytu w Polsce.

Przewodnik Michelin zawiera selekcję 49 lokali – najlepszych restauracji z Warszawy (19), Krakowa (18) i debiutującego w tym roku Poznania (11), a także restauracji z Kościeliska (Giewont), która znalazła się w czasie inspekcji woj. małopolskiego. – Bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić pierwszą w Polsce restaurację z dwiema gwiazdkami Michelin.

Nieustająco śledzimy rozwój sceny kulinarnej w Krakowie i Warszawie, a w tym roku mamy przyjemność rozszerzyć nasz zasięg również o Poznań. Inspektorzy Michelin byli pod wrażeniem tętniącego życiem i szybko rozwijającego się rynku restauracyjnego w tym mieście, gdzie znaleźli

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *