Cristina Burlacu dyrektor generalną Sheratona Poznań   PERSONALIA

Cristina Burlacu, dotychczasowa dyrektor Puro Poznań Stare Miasto, została dyrektor generalną hotelu Sheraton Poznań. Zastąpiła Magdalenę Eliasz, która zarządzała nim przez ostatnie cztery lata, a teraz objęła stery Sheratona Grand w Tel Avivie.

Pochodząca z Mołdawii Cristina Burlacu z branżą hotelarską związana jest od 13 lat. Zaczynała w dziale event management należącego do sieci Starwood kompleksu St. Regis - Westin Excelsior we Florencji, w której też studiowała. Następnie brała udział w 1,5-rocznym programie managerskim Vita Futura dla przyszłych liderów hoteli Starwood pracując w warszawskim kompleksie Sheraton – Westin. W 2014 r. przez pół roku była front office managerem w Sheratonie Warszawa, a potem przeszła do hotelu Bristol a Luxury Collection, gdzie spędziła cztery lata, najpierw jako duty manager, a od początku 2016 r. front office manager. Jesienią 2018 r. przeszła do sieci Puro zostając dyrektor operacyjną hotelu w Warszawie, który otwarty został w kwietniu następnego roku.  W 2021 r. awansowała na stanowisko dyrektor generalnej Puro Poznań Stare Miasto.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *