Zdrojowa Partnerem Platynowym Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Polska grupa dewelopersko-hotelarska Zdrojowa Invest & Hotels, została Partnerem Platynowym Forum Hotel Trends Poland&CEE 2023. To największe w regionie CEE wydarzenie dla Top Managementu branży hotelowej odbędzie się w tym roku 16 października w pięciogwiazdkowym hotelu Regent w Warszawie.

Wywodząca się z Kołobrzegu spółka skoncentrowana jest na kurortach, a tworzą ją obiekty premium w topowych lokalizacjach, przyciągające uwagę architekturą i stylowymi wnętrzami wzbogaconymi regionalnymi akcentami.

Zdrojowa to także pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper apartamentów wakacyjnych w Polsce z 1200-osobową kadrą.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *